Aktualności

Grudzień 2015

 

Brand-Rex ogłasza, że 100% jego aktywów zostało  przejętych przez Leviton, prywatną,  amerykańską  firmę  specjalizującą się  w osprzęcie elektrycznym, zarządzaniem energii, bezpieczeństwem, automatyką, oraz rozwiązaniami sieciowymi dla przemysłu i handlu.

 

Brand-Rex i  Leviton  pozostają przy swoich odrębnych kanałach dystrybucji i  produkcji . Brand-Rex  będzie kontynuował  działalności pod marką Brand-Rex  i pozostanie zarządzany przez dotychczasowy zespół  Martin’a Hanchara, jako część Działu sieciowego Levitona zarządzanego przez Ross’a Goldmana.

Nowy produkt - Panel krosujący 1U 48 portów

 

Nowy 48 portowy 1U patch panel firmy Brand Rex jest idealny dla środowiska baz danych i dla instalacji gdzie mamy ograniczoną przestrzeń szafy. Tylko 1U wysokości nowego patch panela oferuje wyjątkową pojemność aż do 48 portów w pojedynczej wysokości U.

 

Ekranowany patch panel posiada wyjątkowe obszerne etykietki dla łatwiejszej identyfikacji portów i panela oraz zdejmowalny tylny organizer zabezpieczający przed wyrwaniem by zapewnić optymalną wydajność łącza.

Cat6Plus F / UTP Boxed Cable

 

Firma Brand-Rex informuje o wprowadzeniu na rynek pierwszego w historii kabla telekomunikacyjnego Cat6Plus F/UTP, pakowanego w pudłach po 305m, w technologii REELEXR, dużo łatwiejsze do użytkowania w procesie instalacji.

 

Nowy, przyjazny dla instalatorów kabel w pudłach, eliminuje potrzebę stosowania stojaków na bęben. Solidne i ergonomicznie zaprojektowane pudełka zapewniają łatwiejsze niż kiedykolwiek używanie, transport, składowanie i przechowywanie kabla.

Najnowszy moduł beznarzędziowy Brand-Rex'a już w sprzedaży!

 

Brand-Rex wprowadził na rynek nowe, zaawansowane moduły ekranowane kategorii Cat6Plus i 10GigaPlus. Zaprojektowano je z myślą o szerokim zastosowaniu w środowisku okablowania strukturalnego, a w szczególności w centrach danych. Mogą być one instalowane w patchpanelach, puszkach oraz floorbox'ach, zapewniając uniwersalność oraz solidność produktu.

 

Łatwość i szybkość instalacji, kompleksowość konstrukcji oraz możliwość wprowadzenia kabli w wieloraki sposób czyni te moduły najbardziej elastycznymi w użyciu obecnie na rynku. Są one mniejsze i krótsze w porównaniu z tradycyjnymi modułami.

Brand-Rex drugi raz z rzędu wygrał prestiżową nagrodę

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa o wybraniu Brand-Rex'a jako Dostawca Okablowania Strukturalnego Roku 2010 drugi raz z kolei, na ceremonii Network Computing Awards. Odbyła się ona w Londynie dnia 4.03.2010.

 

Czytelnicy Network Computing Magazine głosując na Dostawcę Okablowania Strukturalnego Roku 2010, wybierali spośród najważniejszych producentów okablowania strukturalnego.

 

„Jesteśmy zaszczyceni nagrodzeniem nas tą nagrodą drugi raz z rzędu” - powiedział Ian Wilkie, Brand-Rex Business & Marketing Director. „Pracowaliśmy niestrudzenie przez 2 lata, aby zapewnić najlepszy suport naszym klientom przez okres niestabilności ekonomicznej. Podczas gdy sprzedaż większości dostawców dramatycznie spadała, Brand-Rex podniósł swój udział w rynku, tym samym utwierdzając swoją pozycję jako numer najlepszy dostawca w Wielkiej Brytanii oraz światowego lidera. Nagroda Dostawca Okablowania Strukturalnego Roku 2010 jest świadectwem zaangażowania, ciężkiej pracy oraz poświęcenia się naszego zespołu i wielu lojalnych i pomocnych partnerów. Chcemy tę nagrodę zadedykować Wam wszystkim.”

 

Magazyn Network Computing jest najdłużej ukazującym się czasopismem w branży okablowania strukturalnego w Wielkiej Brytanii. 17 500 specjalistów z tej branży, którzy kupują i używają sprzętu sieciowego i software oraz związanych z nimi usług czyta magazyn Network Computing. Nagroda The Network Computing Award angażuje się w docenianiu produktów, usług i firm, które wywarły szczególne wrażenie na czytelnikach The Network Computing. W tegorocznej odsłonie Network Computing Awards wzięło udział ponad 25 000 głosujących on-line.

Patchpanel Cat6Plus 24 portowy o wysokości 1/2U

 

Brand-Rex właśnie wprowadził na rynek nowy Patch Panel o wysokości 1/2U! Panel ten oferuje zwartość portów, co powoduje możliwość otrzyma 48 portów o wysokości 1U. Panel ten charakteryzuje solidność i łatwość instalacji.

 

Kluczowe cechy:

 • duża zwartość (lżejszy i węższy w porównaniu do standardowych paneli)
 • idealny do szaf, gdzie miejsce odgrywa kluczową rolę
 • wyśmienity do projektów z ograniczoną przestrzenią
 • kompatybilny z szafami 19"
 • zintegrowany organizer kabli
 • dodatkowa powierzchnia do oznaczenia portów
 • wersje ekranowane i nieekranowane

Premier Wielkiej Brytanii: "Brand-Rex jako światowy lider"

 

Podczas ostatniej wizyty w zakładach produkcyjnych oraz w głównej siedzibie Brand-Rex'a w Glenrothes w Szkocji, premier Wielkiej Brytanii stwierdził, że Brand-Rex jest nie tylko światowym liderem w swojej dziedzinie, ale i jedną z tych firm w Wielkiej Brytanii, które odnoszą znaczące sukcesy mimo kryzysu.

 

Podczas tej prywatnej wizyty Gordon Brown został przywitany przez Sir David Murray, właściciela Murray International Holdings, Davida Murray, dyrektora naczelnego Murray Capital oraz Paula Lines'a pełniącego funkcję CEO Brand-Rex'a.

 

Gordon Brown w trakcie spotkania z pracownikami firmy pokreślił, że Brand-Rex jest przykładem brytyjskiego przedsiębiorstwa, które plasując się w czołówce firm rynku technicznego, zmienia świat poprzez swoje działania i innowacje.

Cat6Plus - Patchcord dla serwerów typu 'Blade'

 

Nowy patchcord firmy Brand-Rex do serwerów typu 'blade' umożliwia osiągnięcie wysokiej wydajności sieci poprzez odpowiednią długość. Minimalna szerokość wtyczki oraz prosty profil daje więcej przestrzeni. Dostępne długości: 1m, 2m, 3m, 5m w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym i szarym.

FibrePlus - Światłowodowy panel zarządzający

 

W lipcu pojawiła się następna generacja paneli zarządzających. Jest ona częścią grupy produktów FibrePlus. Panele te utrzymały ten sam wytrzymały design, jak również otrzymały dodatkową funkcjonalność wspierającą instalatorów i pozwalającą skuteczniej wykonywać połączenia.

 

Kluczowe cechy:

 • wolne od tarcia śliskie stripsy - ułatwiające dostęp do panelu
 • zoptymalizowane doprowadzenie kabla - dzięki zmienionym tylnym otworom
 • poprawione wewnętrzne zarządzanie włóknami - by poprawić ochronę i przejrzystość instalacji
 • zwiększone zagęszczenie portów - z nowym 24-portowym panelem SC Duplex, dostajemy 48 połączeń w panelu 1U

 

Nowy kabel strefowy 10GigaPlus (Zone Cable)

 

Rozwinięty z myślą o mocno zagęszczonych centrach danych. Nowy kabel strefowy jest kompaktowym rozwiązaniem dającym wydajność klasy EA. Jest to rozwiązanie ekranowane pozwalające na zmniejszeniu wymaganej wielkości koryt i zajętej przestrzeni w szafach. Kabel strefowy jest częścią bardzo wydajnej grupy produktów 10GigaPlus. Kabel ten udostępnia nadzwyczajne osiągi pozwalające na gwarantowanie działania aplikacji 10GBit na odległości 70m.

 

Kluczowe cechy:

 • mniejszy i lżejszy - zajmujący mniej przestrzeni w korytach
 • większa elastyczność - pozwalająca na łatwiejszą instalację i zachowanie minimalnych promieni skrętu
 • ekran - dający maksymalną ochronę przeciw przesłuchom alien cross talk i interferencjami