O firmie

TeleMain Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem i centrum szkoleniowym na Polskę czołowego światowego producenta systemów sieciowych - Brand-Rex Ltd. z siedzibą w Glenrothes w Szkocji. Założony w 1972 r, obecny jest w 45 krajach na świecie i uznawany za numer 2 w Europie. Wbrew globalnym trendom szukania tanich dostawców np. w Azji, Brand-Rex podjął decyzję o utrzymaniu działów badawczo-rozwojowych i produkcji kabli w Anglii. Dzięki nowej fabryce i Centrum Badawczemu w Glenrothes, Brand-Rex może dostarczać klientom rozwiązania produkowane w Europie zarazem innowacyjne i markowej jakości. Nie bez znaczenia jest także krótki czas dostawy i bardzo szeroka gama oferowanych produktów.

 

Podstawowa oferta Brand-Rex obejmuje okablowanie miedziowe, światłowodowe (włączając w to unikalny system wdmuchiwanych światłowodów Bloolite), rozwiązania IMS (Intelligent Infrastructure & Management Solution) pozwalające końcowym użytkownikom na przejrzyste zarządzanie posiadaną infrastrukturą oraz akcesoria. Produkty Brand-Rex sprzedawane są na rynku poprzez sieć wyspecjalizowanych partnerów. Użytkownik korzystający z wiedzy dystrybutorów przy doborze rozwiązania jak i usług jednego z akredytowanych instalatorów może mieć pewność, że wybrał odpowiedni dla siebie system, który został właściwie zainstalowany - a jest to podstawowy warunek, aby inwestycja w sieć, często znacząca, ujawniła cały swój potencjał.

 

Klienci końcowi znajdą u nas niezależną ekspertyzę,  audyty a także wsparcie specjalistów w  dziedzinie sieci komputerowych. Tak więc, jeśli Twoja sieć nie działa, lub działa zbyt wolno nie pozwalając na wykorzystanie najnowszych technologii, pracownicy skarżą się, że Internet "nie chodzi" skorzystaj z naszej pomocy.

TeleMain Sp. z o.o. Tel.: +48 22 894 59 43, +48 519 151 191 E-mail: telemain@telemain.pl, zamawiam@telemain.pl